Kablosuz Kamera 2 Mp

Uygun fiyatlı olan kablosuz kameralar her daim net çekim yapabilirler. Örneğin kablosuz kamera 2 mp özelliği sayesinde net çekimler yapabilir. Gece görüşme sahip bu kameralar 360 derece döner başlığı ile 15 metreye kadar güçlü çekim yapabilirler.

Bu kadar fazla uzak mesafeleri net çekim yapabilmesi kamera merceğinin genel özelliğine bağlı olarak değişir. Kameranın kalitesine bağlı olarak fiyat değişikliği bulunabilir. Yani fiyat ne kadar çok pahalıysa o kadar fazla kaliteli bir ürün ile karşılaşılır.

Normal kamerada olması gereken temel özellikler kablosuz kamerada da bulunmaktadır. Görüntü çözünürlüğü olan 2 mp full hd kapasitesi ile estetik görünüm sayesinde hemen hemen her alanda dikkat çekmeden görüntüleme imkanı sunar.

2mp kablosuz kamera fiyatları

Kablosuz Kamera Sistemleri

Kablosuz kamera sistemleri güvenlik için sık tercih edilen sistemler arasındadır. Kameranın kurulumu satın alınan firma ile yapılır. İsteğe bağlı kişi kullanma kılavuzuna bakarak da kurulum yapabilir.

Bir kameranın çekim özelliği ne kadar çok net ise o kadar net video kayıtlarına sahip olunur. Buradan yola çıkarak kablosuz kamera 2 mp görüntüleme özelliği sayesinde gece görüşü çekim bile yapabileceği sonucuna varabiliriz.

Kameraların kablosuz tercih edilmesinin nedeni daha pratik ve rahat olmasıdır. Ayrıca daha uygun fiyatlıdır. Kameranın genel özelliğine bağlı olarak fiyat farklılıkları olabilir. Dolayısıyla bu tarz kamera satın alacak kişi daha açıklayıcı net ifadelerle ne almak istediğini belirtmelidir. Çünkü farklı özelliklere sahip pek çok kablosuz kamera bulunur.

https://www.toptanguvenlik.com/kablosuz-kamera-tavsiyesi

kablosuz kamera 2mp


https://www.guvenlikbayii.com/ip-kamera-kablosuz-2

kablosuz kamera 2mp full hd


https://www.bestaguvenlik.com/c65/1/kablosuz-kameralar.html

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s